Záruční podmínky

Toto jsou podmínky naší smlouvy, které se vztahují na všechny vaše nákupy, proto byste si je měli pečlivě přečíst. Tyto podmínky můžeme čas od času měnit, a proto byste si je měli před novým nákupem vždy zkontrolovat.

 1. Záruka je dostupná pouze původnímu kupujícímu předmětu s originální účtenkou. Pokud nemáte kopii faktury či účtenku, vytiskněte si a přiložte původní platební transakci.
 2. Na všechny naše produkty se vztahuje dvanáctiměsíční záruka.
 3. Nabízíme bezplatnou opravdu v případě, že se produkt během prvních 12 měsíců porouchá.
 4. Během opravy nezajišťujeme náhradní díly.
 5. Pokud předmět nemá vadu, nebo vada vznikla vlivem nevhodného zacházení uživatelem, nebudou kupujícímu vráceny žádné peníze a bude odpovědný za jakékoliv poplatky spojené s vrácením zboží.
 6. Vzhledem k počtu malých komponent produktu zajistíme kupujícímu jakékoliv chybějící části, pokud je jejich chybění ohlášeno do 14 dnů od data nákupu. Nemůžeme přijímat vrácení kočárků a dalších předmětů kvůli chybějícím součástkám.
 7. Před nabídkou opravy produktu můžeme produkt zkontrolovat a verifikovat vadu.

Záruka se nevztahuje na:

 1. Obecné opotřebení, například: opotřebovaná kola, defekty kol, ložiska kol, poškození pláštěnky, opotřebovaná/roztržená/poškozená tkanina.
 2. Poškození způsobené jiným, než domácím užitím.
 3. Poškození způsobeno nedodržením instrukcí v manuálu či nedostatečnou údržbou.
 4. Produkt, který byl upraven, neautorizovaně opraven či v něm byla použita neschválená součástka.
 5. Kosmetické závady.
 6. Příslušenství jako přebalovací tašky, deky na nohy, vložky do kočárků, pláštěnky, slunečníky, sítě proti hmyzu.
 7. Autosedačky po nehodě.
 8. Náklady na vrácení a dopravu po šesti měsících ode dne nákupu.

Pohyblivé součástky by se měly pravidelně udržovat a silikonový lubrikační gel by měl být aplikován tak, aby tyto součástky vhodně fungovaly. Zákazníkům nabízíme kvalitní zákaznickou službu. Ve výjimečném případě, že máte problém s daným předmětem, nás kontaktujte a my vám rádi pomůžeme. Vaše zpětná vazba nás zajímá a stavíme na ní naši dobrou reputaci. Děkujeme.